O nás

Paullartt – to je výroba reklamy na mieru zahrňujúca komplexné grafické, dizajnové, polygrafické a reklamné služby. Zastrešujeme celý proces – návrh, realizácia, odovzdanie a montáž. Vždy sa usilujeme o rýchlu realizáciu, s dôrazom na maximálnu efektivitu reklamy. Bez ohľadu na to, či ide o roll-up, billboardy, bannery, citylight, polepy na auto alebo iný produkt z našej ponuky. Vďaka dobrej reklame o vás každý bude vedieť. Chcete budovať firemnú značku? Vysvetliť prednosti najnovšieho produktu? Pripomenúť sa? Výroba reklamy od Paullartt to zariadi. Osobitnú pozornosť venujeme individuálnym konzultáciám, aby sme zistili vašu predstavu. Tú sa potom usilujeme zhmotniť do konkrétneho návrhu.

O tom, že výroba reklamy s Paullartt je dobrou voľbou, sa už presvedčili stovky našich klientov – jednotlivcov, malých firiem aj veľkých spoločností. Kým niektorí oceňujú naše schopnosti, iným sa páči profesionálny prístup a precízna práca.


Odmietame plagiátorstvo, odmietame vágnosť a nudu – zakladáme si na originalite a jedinečnosti nápadu. K našej ponuke nepatrí len výroba reklamy, ale aj foto na plátno, fototapety, potlač vlajok či textilu, kalendáre, oznámenia, vizitky a i.

Ak výroba reklamy, tak so skúsenými expertmi v odbore.