Karikatúry

Pokiaľ rozmýšľate nad tým najoriginálnejším darčekom alebo si len tak chcete skrášliť domov niečím netradičným ste na správnom mieste. Naša spoločnosť ako jedna z mála na Slovensku ponúka tvorbu elektronických karikatúr. Na základe Vašich fotografií a požiadaviek Vám vytvoríme tú najkrajšiu karikatúru. Nakoľko sa karikatúra kreslí ako klasická papierová, ale v elektronickej podobe, jej výroba je v závislosti od počtu osôb cca 1 mesiac.

karikatúry

Karikatúra u nás pozostáva zo špeciálneho balíčka, kde výsledný produkt je tvorený z Vašej karikatúry v elektronickej podobe a z vytlačeného obrazu vo formáte A2. Pri tvorbe karikatúry je potrebné poslať aspoň dve fotky pre každú karikatúrovanú osobu a upresniť, kde si karikatúru predstavujete umiestniť (pri mori, na motorke, atď.). V cene máte jednu úpravu. Cena samotnej karikatúry sa počíta individuálne od počtu osôb a množstve vykonaných úprav.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na paullartt@gmail.com alebo telefonicky na 0918 776 912, radi Vám odpovieme na všetky Vaše otázky.