Potlač textilu

Naša spoločnosť Vám ponúka viacero možností potlače textilu. Potlačený textil Vám vyrobíme na mieru už od jedného kusu. Pracujeme so značkou Adler, nakoľko s ňou máme veľmi dobré skúsenosti v rámci trvácnosti textilu ako aj v kvalite zvolenej potlače.

potlac

Druhy potlače:

 • Flex tlač
  Vyznačuje sa dlhou životnosťou a výbornou krycou schopnosťou. Je vhodná najmä na tlač textov, jednoduchej grafiky a lôg, ako aj čísiel a nápisov na športové dresy. Nie je však možné docieliť farebné prechody, ako napríklad na fotografiách.
 • PRINTFLEX
  Je náročnejšia na prípravu, ale rovnako ako flex sa vyznačuje dlhou životnosťou a krycou schopnosťou. Touto metódou je možné tlačiť obrázky, fotografie, alebo iné grafiky rôznych farieb a tvarov. Je aplikovateľná na biely, farebný, aj čierny textil, bavlnu aj polyester.
 • SIEŤOTLAČ
  Sieťotlač je jednou z najtrvácnejších technológií potlače textilu. Vysoká viskozita farieb a výrazný nános farebnej hmoty zabezpečujú potlači dlhodobú životnosť, ale aj intenzívne farebné odtiene, odolnosť voči vyblednutiu, slnečnému žiareniu a možnosť tlače na rôzne materiály, od čistej bavlny po syntetické tkanivá.
 • SUBLIMÁCIA
  Najkvalitnejšia technológia vyznačujúca sa vysokou fotokvalitou. Farby sú žiarivé aj po niekoľkých desiatkach praní. Potlač je nutné aplikovať výhradne na biely textil v zložení 60-100% polyesteru pre zachovanie farebnosti motívu, alebo fotografie.
  Táto technika sa používa na vyšitie textilu ako mikiny, uteráky, tričká atď. Základom výšivky je predloha – logo vašej firmy, menovka, iniciály atď., vyšívací program, podkladový materiál a samotné strojové vyšívanie.