Svadba

Aj Vaša svadba môže byť jedinečná. Ponúkame Vám tlač všetkých svadobných produktov v jednotnom dizajne. Na základe objednávky Vám pridelíme Vášho osobného grafika, ktorý pre Vás vypracuje kompletný grafický návrh. Pre viac informácií nás kontaktujte na paullartt@gmail.com.

svadba

Svadobné etiketky vyrábame z lesklej alebo matnej samolepiacej fólie odolnej voči vode či poškriabaniu. Štandardný rozmer etiketky je 8×11 cm, ale v závislosti od požiadavky vyrobíme etiketku v akomkoľvek formáte.

 

Aby sa Vaša svadba stala pre Vás nezabudnuteľná, prinášame Vám novinku v podobe svadobných stromov. Na svadobný strom sa Vám Vaši hostia podpíšu v podobe odtlačku prsta, prípadne dopíšu svoje meno. Svadobný strom je vyrábaný digitálnou tlačou a jeho finálna podoba je obraz v rozmere akom si určíte. K svadobným stromom ponúkame aj odtláčatká rôznych farieb.

svadobné stromy

V rámci svadobných produktov Vám ponúkame aj potlač svadobných tričiek, či výrobu svadobných špz, ktoré môžete použiť na auto alebo motorku. Vybrať si môžete z dvoch variant a to samolepka alebo plastová tabuľka.

špz web

špz moto web

Pokiaľ máte špeciálnu požiadavku, ktorú ste nenašli v našich produktoch neváhajte nás kontaktovať na paullartt@gmail.com.